+420 511 119 714
x
Implementace systému axleSCAN pro online měření profilů a parametrů tramvajových kol. Systém součástí nově rekonstruované vozovny Slovany. Zabezpečuje online laserové měření a vyhodnocování jízdního profilu tramvajvých kol a dalších parametrů při průjezdu do vozovny.
x
Implementace systému axleSCAN pro online měření profilů a parametrů tramvajových kol. Systém pro měření je součástí nové haly ve vozovně Pisárky. Zabezpečuje online laserové měření a vyhodnocování jízdního profilu tramvajvých kol a dalších parametrů při průjezdu do vozovny.
x
Vývoj, implementace a servis informačního systému pro projekt sdíleného financování společnosti finGOOD. Systém zajišťuje kompletní podporu procesů při zpracování žádostí o úvěr, vedení aukcí investorů a správě poskytnutých úvěrů. Součástí systému je elektronická komunikace s bankovními ústavy.
x
Pro nadnárodní společnost Thermo Fisher Scientific zajištujeme online zákaznícké řešení pro správu zaměstnaneckých benefitů.
Součástí je online systém pro objednávání a dodávku benefitů i služby spojené s vlastním vyřízením objednávek a dodáním.
x
Vývoj, implementace a servis investiční online platformy společnosti Venture Club Invest s.r.o., Platforma je provozována pro členy exkluzivního klubu investorů a zájemců o investice Venture Club z.s.
x
Vývoj SW komponent portálu pro účetní a podnikatele, který umožňuje jednoduchou práci s účetními doklady a získání přehledu o podnikání.
x
Vývoj a servis informačnío systému pro správu úvěrů Státního fondu rozvoje bydlení. Systém podporuje všechny hlavní činnosti a agendy při poskytování a zpracování úvěrů úvěrových programů fondu. Celková výše registrovaných úvěrů se pohybuje v jednotkách miliard Kč.

 Kde nás najdete v Brně

 Kde nás najdete v Ostravě