+420 511 119 714

x
Dopravní podnik města Brna
Vývoj a dodávka software pro systém online měření profilů a parametrů tramvajových kol. Systém pro měření je součástí nové haly ve vozovně Pisárky. Zabezpečuje online laserové měření a vyhodnocování jízdního profilu tramvajvých kol a dalších parametrů při průjezdu do vozovny.

x
Účto +
Podílíme se na vývoji a implementaci portálu pro účetní a podnikatele, který umožňuje jednoduchou práci s účetními doklady a získání přehledu o podnikání.

x
Státní fond rozvoje bydlení
Vývoj a servis informačnío systému pro správu úvěrů Státního fondu rozvoje bydlení. Systém podporuje všechny hlavní činnosti a agendy při poskytování a zpracování úvěrů úvěrových programů fondu. Celková výše registrovaných úvěrů se pohybuje v jednotkách miliard Kč.

x
finGOOD
Vývoj, implementace a servis informačního systému pro projekt sdíleného financování společnosti finGOOD. Systém zajišťuje kompletní podporu procesů při zpracování žádostí o úvěr, vedení aukcí investorů a správě poskytnutých úvěrů. Součástí systému je elektronická komunikace s potřebnými státními a finančními registry.

x
Thermo Fisher Scientific
Pro nadnárodní společnost Thermo Fisher Scientific zajištujeme online zákaznícké řešení pro správu zaměstnaneckých benefitů.
Součástí je online systém pro objednávání a dodávku benefitů i služby spojené s vlastním vyřízením objednávek a dodáním.

x
Venture Club Invest
Vývoj, implementace a servis investiční online platformy společnosti Venture Club Invest s.r.o., Platforma je provozována pro členy exkluzivního klubu investorů a zájemců o investice Venture Club z.s.

 Kde nás najdete v Brně

 Kde nás najdete v Ostravě