+420 511 119 714

IT projekty

Realizujeme projekty na zakázku

Realizujeme projekty zakáznických řešení na míru.
Nabízíme komplexní přístup od analýzy problematiky a procesů, přes návrh a vývoj software po následnou podporu provozu a další rozvoj. Software a webové portály pro úvěrové a investiční společnosti. Softwarová řešení pro podporu personální agendy (zaměstnanecké benefity, správa výběrových řízení.

Software pro úvěrové společnosti

Dodáváme zakázková řešení informačních systémů pro poskytování a správu úvěrů. Máme zkušenosti s kompletní agendu od scoringu žadatelů, správy žádostí a smluv, smluvní korespondence, splátkových kalendářů, párování plateb klientů až po výpočty úroků z prodlení a vymáhání případných pohledávek. Řešení stavíme na moderních techologiích s robustní a bezpečnou architekturou.

Software pro investiční společnosti

Dodáváme zakázková řešení informačních systémů pro invetorské skupiny a projekty společného investování. Máme zkušenosti s kompletní agendou zahrnující prezentace investičních projektů, scoring žadatelů, správu žádostí a smluv, smluvní korespondenci, sběr investic a aukce investic, párování plateb, výpočet a výplata podílů na zisku, správu člendké základy investorů a členských poplatků, provizní systém. Řešení stavíme na moderních techologiích s robustní a bezpečnou architekturou.

Personalistika

Vyhledávání a výběr uchazečů

Jsme schopni rychle vyhledat vhodné uchazeče dle mnoha kriterií.

Executive search

Specializujeme se na vyhledávání kandidátů do vrcholového managementu. Uplatňujeme diskrétní a profesionální přístup se znalostí oboru.

Poradenství

Pomůžeme Vám zorganizovat celý průběh výběrového řízení při hledání zaměstnanců a správně definovat popis pracovní pozice i kriteria pro výběr kandidáta.

Zavádění HR procesů

Máme zkušenosti s definicí a optimalizací firemních procesů v oblasti personalistiky. Zajistíme pro vás personální audit a návrh změn pro efektivnější fungování.

Assessment centra

Odhalení skutečných schopností, znalostí a dovedností jednotlivých uchazečů v modelových situacích přizpůsobených požadované pozici.

Firemní koučing

Harmonizace týmu, význam firemní hodnoty, vize, poslání, cílů a strategií. Sjednocení pohledu na firmu a okolní svět.


Vzdělávání

Soft skills

Manažerské vzdělávání, prodejní a obchodní dovednosti, komunikace, zvládání konfliktů, prezentační a lektorské dovednosti.

Hard skills

Marketing, Lean Six Sigma, nástroje pro kvalitu, výrobní controlling, optimalizace firemních procesů.

Rekvalifikace

Jsme držitelem akreditace MŠMT pro vzdělávací program a organizaci vzdělávání v rekvalifikačním řízení.

Kurzy na míru

Připravíme kurz dle Vašich potřeb nebo podle Vámi dodané osnovy.

Firemní benefity

Bonusové a věrnostní programy

Navrhujeme a realizujeme řešení na míru pro správu zaměstnaneckých benefitů ve formě nabídky a dodání věcných dárků nebo daňově zvýhodněných poukázek. Udržujeme aktuální sortiment věcných dárků v individuálně dohodnutých cenových hladinách. Jsme smluvním distributorem poukázem SODEXO. U věcných darů zabezpečujeme na přání i dárkové balení.

Outdoor teambuilding

Zajistíme pro Vás teambuldingové aktivity s jízdou nebo závody na dračích lodích. Jedná se o nejtýmovější sport, na jedné lodi pádluje ve stejném rytmu dvacet členů posádky. Nejsou potřebné žádné předchozí zkušenosti. Zajistíme celou akci včetně materiálního vybavení pod vedením zkušených vrcholových závodníků.

Náhradní plnění

Zaměstnáváme více než 50 % osob se zdravotním postižením a poskytujeme našim zákazníkům náhradní plnění ve smyslu § 81 odst. 2. písm. b) zákona č. 435/2004 Sb. Pokud má Vaše společnost více než 24 zaměstnanců a máte zájem o zajištění plnění povinného podílu zaměstnávání osob se zdravotnim postižením, obraťte se na naše obchodníky a dohodněte si podmínky poskytnutí náhradního plnění.

 Kde nás najdete v Brně

 Kde nás najdete v Ostravě