Informační technologie

Finance

Dodáváme zakázková řešení informačních systémů pro projekty společného investování a poskytování a správu úvěrů. Máme zkušenosti s kompletní agendou zahrnující prezentace investičních projektů, scoring žadatelů, správu žádostí a smluv, smluvní korespondenci, sběr investic a aukce investic, párování plateb, výpočet a výplata podílů na zisku, správu členské základy investorů a členských poplatků, splátkové kalendáře, výpočty úroků z prodlení a vymáhání případných pohledávek. Řešení stavíme na moderních techologiích s robustní a bezpečnou architekturou.

Průmyslová měření

Vyvíjíme a dodáváme systém AxleScan pro 3D laserové měření železničních vozů.

Systém umožnuje přesné měření parametrů kolejových soukolí a kol během průjezdu b ez nutnosti zastavení. K měření využívá soustavu 3D laserových skenerů a dalších doplňujících snímačů.

Systém měří profilové hodnoty jednotlivých náprav a kol, detekuje opotřebení nebo odchylky nad povolený rozsah.

Zdravotnictví

Zajištujeme architektonické a analytické služby v oblasti elektronické komunikace a integrace ve zdravotnictví.

Zkušenosti s mezinárodními standardy Health Level 7, integračními profily Integrating the Healthcare Enterprise, architekturou Enterprise Service Bus.

Firemní benefity

Navrhujeme a realizujeme portály pro zaměstnanecké benefity (cafeterie) na míru zákazníkovi. Portál zabezečuje sledování celého procesu od objednání po doručení zaměstnanci. Možnost nabídky a dodání daňově zvýhodněných dárkových předmětů nebo nákupních poukázek. Udržujeme aktuální sortiment věcných dárků v individuálně dohodnutých cenových hladinách. Jsme smluvním partnerem PLUXEE. Zabezpečujeme dárkové balení.

 Kde nás najdete