+420 511 119 714

Hlavní aktivity společnosti

Společnost SPINWARE vznikla v roce 2010 jako firma zaměřená především na vývoj zakázkového software. Krátce po založení byly aktivity společnosti rozšířeny o agenturu práce s povolením ministerstva práce a sociálních věcí a další personální služby . V současně době tvoříme skupinu SPINWARE GROUP, do které patří společnosti SPINWARE s.r.o. a Spin HR s.r.o.

IT projekty a služby

Divize IT se již od počátku věnuje zákaznickým IT projektům, zejména v oblasti systémů pro správu a zpracování agendy poskytování úvěrů. Nabízíme komplexní přístup od analýzy problematiky a procesů, přes návrh a vývoj software po následnou podporu provozu a další rozvoj.

Personální služby

Divize HR poskytuje zejména služby personální agentury, vzdělávání a rekvalifikace zaměstnanců. Naši konzultanti se speciaizují na jednotlivé profesní oblasti a dokáží se orientovat v probletaice konkrétního oboru jako např.strojírenství, automotive, IT, farmacie, zdravotnictví.disponují znalostí

Naší konkurenční výhodou je vysoká odbornost a schopnost flexibilního a individuálního přístupu. Cílem společnosti je budování dlouhodobého vztahu se zákazníky na základě vysoké přidané hodnoty a kvality našich služeb.

Firemní tým

Největší hodnotou naší společnosti jsou lidé. Od vzniku firmy je součástí naší filozofie možnost uplatnění pro zdravotně handicapované pracovníky, kteří tvoří trvale většinu našich zaměstnanců. Základ společnosti tvoří 15 pracovníků, pro některé aktivity využíváme spolupráce s dalšími externími odborníky.

Podporujeme osobní rozvoj a profesní růst zaměstnanců s cílem vybudovat stabilní a zkušený tým. Součástí pracovního prostředí je flexibilní pracovní doba, možnost práce formou home office a maximální využívání komunikačních a internetových technologií.


x
Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených
Jsme řádným členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených.

x
Agentura práce
Disponujeme oprávněním ministerstva práce a sociálních věcí ke zprostředkování zaměstnání (agentura práce).

x
Akreditace MŠMT
Jsme držitelem akreditace MŠMT pro vzdělávací program a organizaci vzdělávání v rekvalifikačním řízení.

 Kde nás najdete v Brně

 Kde nás najdete v Ostravě