Reference - informační technologie

Finance

x
Vývoj, implementace a servis investiční online platformy spinVEST pro projekt sdíleného financování společnosti finGOOD. Systém zajišťuje kompletní podporu procesů při zpracování žádostí o úvěr, vedení aukcí investorů a správě poskytnutých úvěrů. Součástí systému je elektronická komunikace s bankovními ústavy.

x
Vývoj, implementace a servis investiční online platformy spinVEST pro společnost Venture Club Invest s.r.o., Platforma je provozována pro členy exkluzivního klubu investorů a zájemců o investice Venture Club z.s.


x
Vývoj a servis informačního systému pro správu úvěrů Státního fondu rozvoje bydlení. Systém podporuje všechny hlavní činnosti a agendy při poskytování a zpracování úvěrů úvěrových programů fondu. Celková výše registrovaných úvěrů se pohybuje v jednotkách miliard Kč.

x
Vývoj SW komponent portálu pro účetní a podnikatele, který umožňuje jednoduchou práci s účetními doklady a získání přehledu o podnikání.

Průmyslová měření

x
Implementace systému axleSCAN pro online měření profilů a parametrů tramvajových kol. Systém pro měření je součástí nové haly ve vozovně Pisárky. Zabezpečuje online laserové měření a vyhodnocování jízdního profilu tramvajvých kol a dalších parametrů při průjezdu do vozovny.

x
Implementace systému axleSCAN pro online měření profilů a parametrů tramvajových kol. Zabezpečuje online laserové měření a vyhodnocování jízdního profilu tramvajvých kol a dalších parametrů při průjezdu do vozovny. Systém je součástí nově rekonstruované vozovny Slovany.

Firemní benefity

x
Pro nadnárodní společnost Thermo Fisher Scientific zajištujeme online zákaznické řešení pro správu zaměstnaneckých benefitů.
Součástí je online systém pro objednávání a dodávku benefitů i služby spojené s vlastním vyřízením objednávek a dodáním.

 Kde nás najdete